Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


E-Shop » Reklamace
AlkoholHK - reklamace

Způsob reklamace.

Chcete-li objednané zboží reklamovat, kontaktujte nás prosím telefonicky na čísle 704 219 414 nebo zasláním e-mailu na adresu alkoholhk@gmail.com, kdy popište důvod reklamace. Můžete se osobně dostavit i do naší provozovny (viz. Kontakty), nejprve se prosím telefonicky objednejte. Vaši oprávněnou reklamaci vyřídíme v co nejkratším termínu k Vaší spokojenosti. Vaši reklamaci nám můžete sdělit také korespondenčně – stačí zaslat reklamované zboží s uvedením důvodu reklamace na naši adresu: BEPE 2008 s.r.o., Průmyslová 918/22, 500 02 Hradec Králové. Je nutné současně doložit, že zboží bylo zakoupeno u nás.

Pokud budete reklamované zboží zasílat poštou, doporučujeme jeho řádné zabalení. Reklamace bude vyřízena bez zbytečného odkladu. Pokud bude reklamace zamítnuta, zákazník dostane písemné odůvodnění zamítnutí reklamace. Naším cílem je spokojený zákazník.